Jump to content
  • The forum downloads section will be removed on Jan 1st 2023. Players may still download mods that are currently hosted, but new submissions are no longer being accepted. Mod makers are advised to relocate their mods to alternative hosting solutions.

Pełne tłumaczenie do Don't Starve Wersja z naprawionym men


4 Screenshots

About This File

Bez nudnych opisów i przydługich wstępów. Panie i Panowie ! Przedstawimy Wam tłumaczenie do gry Don't Starve, nad którym pracowaliśmy.

Dostępna wersja z działającym menu


What's New in Version Pod update All's Wel   See changelog

Released

No changelog available for this version.

  • Like 5
  • Thanks 1

User Feedback

Recommended Comments



tak à propos twojego nicku: w zdaniu "Polacy nie gęsi, swój język mają" słowo gęsi nie występuje jako rzeczownik a przymiotnik.

Gęsi język - łacina.

Link to comment
Share on other sites

Witam pobrałem spolszczenie i gre dalej mam po angielsku czy cos trzeba jeszcze zmienić czy ono po prostu nie działa, mam gre z dodatkiem. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to sprawdziłem i u mnie działa tylko bez DLC, już we właściwej grze, natomiast dodatek pozostał angielski. Do tego, niezależnie od okoliczności nie mam przetłumaczonego menu gry. Jakieś sugestie ?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to sprawdziłem i u mnie działa tylko bez DLC, już we właściwej grze, natomiast dodatek pozostał angielski. Do tego, niezależnie od okoliczności nie mam przetłumaczonego menu gry. Jakieś sugestie ?

Tak, sugestia jest taka, że mod został zaktualizowany ostatnim razem w grudniu 2013 roku, wtedy kiedy "RoG DLC" jeszcze nie istniało...

Link to comment
Share on other sites

Tak, sugestia jest taka, że mod został zaktualizowany ostatnim razem w grudniu 2013 roku, wtedy kiedy "RoG DLC" jeszcze nie istniało...

Rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi na datę. Dziękuję za informację.

Link to comment
Share on other sites

Da się zrobić żeby działało z RoG DLC: 

 

Trzeba skopiować plik Polski.po i language.lua do: dont_starve/data/DLC0001/scripts/languages/

wtedy będzie dodatek też po polsku tzn jakieś 60% Jestem w trakcie próby spolszczenia reszty. 

Link to comment
Share on other sites

Da się zrobić żeby działało z RoG DLC: 

 

Trzeba skopiować plik Polski.po i language.lua do: dont_starve/data/DLC0001/scripts/languages/

wtedy będzie dodatek też po polsku tzn jakieś 60% Jestem w trakcie próby spolszczenia reszty. 

 

Jeżeli tak to zgłoś się do mnie, najlepiej przez polską wiki (nick ten sam). Mam już gotowe sporo kodu żeby spolszczenie działało jako mod a nie sucha podmianka plików. 

Link to comment
Share on other sites


Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
  • Create New...