Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Mj- said:

Привет..

Об этом уже сообщалось на форумах, посвященных ошибкам:   [Скины/Косметика] Анимация бездействия "Проблемы с отсоединением" недоступна на консоли.

Hello, I understand, then we'll wait for the fix. Thanks for your reply. :wilson_goodjob:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
  • Create New...