Kiwiutek

 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Kiwiutek

 • Rank
  Junior Member

Badges

Oxygen Not Included
 • Alpha Contributor

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Polski projekt nie umarł, uderzyliśmy w tłumaczenie wersji przedwczesnej, ale przez częste zmiany autorów gry - bardzo dużo tekstu Nam uciekało. Z projektem ruszymy dalej jak tylko wyjdzie część gry z temperatura nie w wersji beta. Czekamy również jak jedna osoba napisze skrypt do szybszej aktualizacji tłumaczenia.
 2. To nie jest żaden wyścig szczurów, więc oszczędź sobie takie teksty. Tylko ośmieszasz Polaków na tle innych narodowości... Robisz to rób i pokaż efekty, a nie przechwalaj się. Tłumaczeń jak mówisz więcej nie ma, przynajmniej publicznych ... a nad tym pracuj sam wracając i poprawiając, paręnaście linijek poprawiły inne osoby. Raczej studiów do tego nie trzeba a obeznania w grach by zachować klimat... I wybacz ale mając pracę, rodzinę i własne zajęcia to i tak idzie nieźle bo w tydzień ponad 40 % skoro gra zawiera błędy to polska wersja językowa też może je zawierać w wersji cały czas edytowanej. Z miłą chęcią usiadł bym przy kawie i pograł w polską wersję, a nie od tygodnia pracował nad tym by jaka kolwiek była, mając otwarty na raz Google translator, słownik angielsko polski, stronę z synonimami oraz parę stron z slangiem. Przy okazji edytujac 15 tys linijek, które poedit zniszczył.
 3. Polish Translation - work in progress ~3% Startuje polski projekt tłumaczenia https://github.com/Kiwiutek/Oxygen-Not-Included-Spolszczenie Uwagi, błędy, zmiany tłumaczenia, nazewnictwa, synonimy itd. proszę zgłaszać na e-mail. kiwiutek@gmail.com wkrótce wersja bez polskich znaków